Tvorba webů a e-shopů

Hledáte flexibilní a zároveň moderní a cenově přijatelné řešení – redakční systém, který by byl schopen poskytnout maximální výkon a přizpůsobit se každé Vaší myšlence? Pak je pro Vás je určen redakční systém WordPress, který pro Vás navrhneme přesně dle Vašich nároků a požadavků, tento redakční systém na klíč, splní i ty nejnáročnější požadavky každého uživatele. Toto řešení dodáváme od prvotní konzultace, přes grafické zpracování, zajištění webhostingových služeb, implementaci systému a zaškolení Vašich pracovníků.

V prvé řadě je důležité, zda již máte doménu a hosting. Pokud ano, je to dobře, pokud nemáte, nebo netušíte, co to je, doménu objednáme, poradíme s názvem a zařídíme hosting. Doména stojí cca 150 – 250,- Kč na rok. Pokud nemáte vlastní hosting, můžeme vám hosting zařídit u spolehlivého poskytovatele a to již za cca 18 Kč měsíčně. Výhodou je pravidelná záloha webu a plná kontrola nad během vašich webových stránek pod jednou střechou. V případě problémů nemusíte řešit žádnou technickou podporu – vše zařídíme vždy za vás.

Pokud webové stránky již máte, můžeme vám nabídnout jejich kompletní redesign.

Co je to redakční systém?

Redakční systém je webová aplikace obdobně jako je Content management system – CMS neboli systém pro správu obsahu. Na tomto redakčním systému mohou běžet jakékoli webové stránky, portály, internetové magazíny a časopisy, extranety, internetové stránky veřejných institucí, jednoduché i složité webové prezentace. Tento systém je naprosto unikátní, díky jeho schopnosti se přizpůsobit nárokům klienta a dnešního trhu. Zajistíme pro vás i profesionální šablony s licencí.

Proč si vybrat tento redakční systém?

Obrovskou předností tohoto redakčního systému je jeho adaptace a flexibilata, kterou svým klientům přináší, díky jeho kvalitám a předností se dá srovnávat s nejlepšími řešeními na trhu, ale zároveň, a to je podstatné, je cenově nejdostupnější. Tento redakční systém je vystaven na nejmodernějších technologiích a výkoném jádře (srdci) celého systému.

Tvorba a realizace e-shopů

Internetové obchody stavíme na systému WordPress – WooCommerce. Pro tyto e-shopy jsou moderní aplikace a pluginy s rozsáhlou funkčností, které uspokojí většinu zákazníků. Další výhodou je velice široká komunita, která tento systém používá, testuje a dále vyvíjí.

Jsou lokalizovány a plně vyhovují českému prostředí. To znamená, že v eshopu je kvalitní a smysluplná čeština (v uživatelské i administrační části).

K e-shopům také nabízíme kvalitní a profesionální šablony. Dle přání zákazníka je možno tyto šablony jakkoliv upravit či přebarvit.

Dále je možno k internetovému obchodu přiobjednat jakýkoliv modul. Cena vytvoření kompletního e-shopu se pohybuje od 5.000,- Kč. Napište nám pro více informací.

Redesign webových stránek a e-shopů

Pokud webové stránky nebo e-shop již máte a zdají se vám zastaralé, nabízíme vám jejich kompletní redesign.

Redesignem webových stránek můžete získat:

  • opět svěží a moderní vzhled
  • novou přehlednou a pohodlnou navigaci
  • responsivní design, který se bude správně zobrazovat na mobilních zařízeních
  • stránky budou mít redakční systém, který budete moci sami spravovat
  • provedeme SEO optimalizaci a tím váš web posuneme ve výsledcích vyhledávání tak, aby vás vaši zákazníci
  • spolehlivě našli
  • stránky můžeme propojit s komunikačními kanály jako je Facebook, Twitter, Instagram, Google+ a jiné
  • můžeme pro vás připravit i poutavé PR články – copywriting
Únor 17, 2018