SEO

Díky metodě SEO optimalizace dostaneme Vaše webové stránky či internetový obchod co možná nejvýše ve výsledcích vyhledávačů.

S námi dosáhnete požadovaného úspěchu. Díky našim zkušenostem  se postaráme o to, že Vaše stránky budou zaujímat vysoké pozice ve vyhledávačích Seznam a Google.

Základem úspěšných www stránek a internetového obchodu je pozice, kterou stránky zaujímají ve vyhledávačích, protože vyhledávače jsou zdrojem těch nejlepších klientů a zákazníků. Díky službě SEO optimalizace Vám pomůžeme tyto klienty a zákazníky získat a oslovit, zajistíte si tak úspěch a obrovský potenciál z Vašich www stránek. Zajistíme vám i bezplatnou i placenou registraci do katalogů.

Co je to SEO optimalizace

SEO optimalizace je v podstatě soubor činností, které dokáží razantním způsobem ovlivnit pozice ve vyhledávačích (Seznam, Google, Bing a podobně). Činnosti SEO optimalizace obsahují technické zásahy do www stránek, úpravy obsahových částí a externí práce ovlivňující Vaše www stránky.

Co SEO optimalizace obsahuje

  • SEO analýza
  • Analýza konkurence
  • Webová analytika
  • Analýza klíčových slov
  • Technické úpravy
  • Copywriting

Díky analýzám jsme schopni odhalit rozsah nedostatků, které je třeba na Vašich www stránkách odstranit. Tyto analýzy vyhodnotíme a na základě výsledků Vám doporučíme, co všechno je třeba udělat. Díky tomuto výstupu, který pro Vás připravíme, si zvládnete SEO optimalizaci provést sami. Pokud tyto úpravy chcete svěřit našim specialistům, jsou Vám plně k dispozici, při využití této varianty se na implementaci výsledků řešení vztahuje 100% záruka.

SEO optimalizace pro Vaše www stránky bude nastavena tak, aby byla pro Vaše řešení maximálně efektivní a přínosná. Tento přínos lze sledovat díky nezávislému měřícímu nástroji, který do stránek naimplementujeme. Díky tomu budete moci sledovat a vyhodnocovat přínos SEO optimalizace. Vzhledem k neustálému vývoji internetu i vyhledávačů, je třeba SEO optimalizaci neustále sledovat a upravovat, aby se předešlo tomu, že pracně získané pozice ztratíte.

Únor 22, 2018